Рекламні конструкції, дахові установки, рекламні стенди

Рекламні конструкції

Один із найефективніших способів реклами – зовнішні та внутрішні рекламні конструкції. Ви їх бачите щодня, напевно, вони впливають на вашу свідомість: вітрини, вивіски, вхідні групи на фасадах та дорогах. Така реклама може вирішувати конкретні завдання бізнесу та ефективно впливати на впізнаваність бренду, зростання продажів, розширення аудиторії.

Дахові установки

Дахові установки – це вивіски, змонтовані на покрівлі торгівельних центрів, будівель. На відміну від фасадних вивісок, дахові вимагають прискипливе розрахування надійності конструкції, використання тільки якісних матеріалів, та належним чином їх застосування.  

Консольні пілони та рекламні стели

Консольні пілони, панель-кронштейни, двусторонній лайтбокс, рекламні стели – це різноманітні назви перпендикулярних вивісок, розташованих на будівлях, або (для стел) як звичайно при в’їздах до розташування закладу. Завдяки розташуванню  перпендикулярно руху людей та транспортних потоків привертає в кілька разів більше уваги, подібно знаку “Stop”: -“Прошу, пані, до нашого закладу”.
Маючи своє вакуум-формовочне, шовкотрафаретне, фрезерувальне обладнання, маємо змогу виконувати серійні рекламні вироби високого гатунку та схожих між собой. як близнюки.

Виставкові стенди, інтер'єрне оформлення, вітрини

    Ви прийняли рішення взяти участь в виставці. Вирушаючи на виставку найголовнішим завданням, стає ефектне оформлення свого орендованого місця для привернення уваги відвідувачів, зручності їх ознайомлення з продукцією або послугами, демонстрація переваг роботи саме з Вашою компанією. І всі ці завдання успішно вирішують виставкові стенди.
    Вам потрібно оформлення вітрин. Вітрини – не тільки обличчя магазину, а й потужний рекламний інструмент: їхній оригінальний вигляд викликає у потенційних покупців бажання зайти в магазин, розглянути товар ближче, доторкнутися, приміряти і зрештою здійснити покупку.

Scroll to Top