Фігури з пінопласту, топіарі, муляжі, макети військової техніки, бутафорія, арт об'єкти

Фігури з пінопласту, бутафорія, муляжі

Садово-паркові скульптури, декорації з пінопласту, бутафорські вироби для театральних постановок та кіно, рекламні фігури з пінопласту, персонажі з фільмів та мультиків, ростові фігури, макети військової техніки – це тільки невеликий перелік сфер застосування даного напрямку. Ми не обмежені розмірами, формами, місцем застосуванням ( фігури в фонтанах, на березі моря, під дощем та сонцем – протипоказань немає).

3D вивіски, вивіски з пінопласту, арт вивіски

Останім часом стандартна наружня та інтер’єрна реклама з’явилась в такому обсязі, що віділити свій продукт серед інших стає все важче. Одним з дієвих способів добитися повставленої мети в рекламної компанії для вашого продукта чи послуги є використання об’ємних рекламних виробів. Нестандартний підхід та  реалістичність об’ємної рекламної продукції звертає більше уваги ваших потенційних клієнтів. Рекламна вивіска стає арт-об’єктов, на фоні якого фотографуються люди, тим самим пошируючи рекламу вашого продукта в соціальних мережах.

Арт об'єкти, великі шахи

Ви одразу забажаєте зфотографуватись проходячи біля  замисловатої фігури в парку, полігіональної скульптури в торгівельному центрі, біля гігантських літер в центрі міста.  Чому б не зіграти партію великими шахами на свіжому повітрі, відчувши себе Гаррі Поттером та розповісти дітям про цю чудову гру, що поєднує в собі елементи мистецтва, науки та спорту.

Топіарні фігури

    Для прикраси територій у сучасному ландшафтному дизайні широко використовуються топіарні фігури. Зі смаком підібрані декоративні фігури зі штучної трави зможуть стати чудовою прикрасою для:
– берегів штучних та природних водойм;
– парків та скверів;
– терас біля кафе та ресторанів;
– майданчиків для проведення різноманітних свят та інших заходів.
    Самі топіарні фігури дуже міцні та легкі, добре переносять погодні умови (дощі, заморозки, сніг) та навантаження. Виготовляються з пінопласту, покритого полімерним протиударним покриттям і декоративною травою.

Scroll to Top