Вивіски, об'ємні літери, лайтбокси, вхідні групи

Фасадні вивіски, лайтбокси

   Фасадна вивіска- візитна картка, яку клієнт обов’язкого буде розглядувати при першому погляді. Від того наскільки вона зайшла до душі, буде і післясмак при знаходженні всередині вашого закладу.
    Ви маєте бажання, щоб ваш бізнес був відомий, Ви прагнете бути запам’ятованим та створити власний образ, Ви відчуваєте непереборне бажання стимулювати продажі одразу “зі входу” – у Вас один шлях – гарна неповторна фасадна вивіска, лайтбокс, вхідна група. Пройти повз вивіски з гарним дизайном можна, але не хочеться.

 

Вивіски - об'ємні літери

    Рекламна вивіска у вигляді об’ємних літер – один з видів стильного оформлення. Об’ємні літери виконують в декілька варіантах:

  • об’ємні формовані світлові літери
  • об’ємні літери з клеєними бортами (пластикові або алюмінієві)
  • металеві літери з контажурною підсвіткою
  • об’ємні формовані літери з хромованною поверхнею

Вивіски з формованими елементами

Якщо є бажання, щоб вивіска виглядала як з конвеєру, якщо ваша вивіска має об’ємний логотип, який неможливо виконати з листових матеріалів просто склейкою – вам потрібно вакуумне формування. Маєте мережу закладів, маєте бажання, щоб вивіски були типові і велика кількість вивісок не залежала від майстерності рук виконавців, що склеюють об’ємні букви та другі елементи – вам потрібні вивіски з вакуум-формованими елементами.

Вивіски - вхідні групи

      Вивіска, вхідна група створює імідж компанії, а саме, вона його ініціює. Вона підвищує упізнаваність бренду, демонструє корпоративний стиль. Вивіска – вхідна група чітко і зрозуміло вказує, хто Ви  та демонструє кожному Ваш товарний знак, логотип, сферу діяльності. Вам необхідно привернути увагу клієнта, простимулювати продажі ваших товарів, послуг – Вам потрібна професійно виготовлена вхідна група, вивіска.

Scroll to Top